Czy to prawda, że ​​masz bzika na punkcie…” i inne pytania do Anisy Glen

Kim jesteś?

Jestem Anisa Glen, trenerka fitness online, która pomaga kobietom zgubić tkankę tłuszczową i czuć się lekko, energicznie oraz komfortowo w swoich ciałach.

Pochodzę z Polski. Dorastałam w mieście otoczonym piękną przyrodą, pełnym lasów i jezior. 

Jako dziecko, byłam szczęśliwa, kiedy mogłam brać udział w aktywnościach na świeżym powietrzu, takich jak pływanie w jeziorach, jazda na rowerze, jazdę na rolkach czy wspinanie po drzewach.

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W międzyczasie zrobiłam też kilka kursów m.in. instruktor fitness i pływania oraz młodszy ratownik.

Uwielbiam też psychologię, więc byłam bardzo podekscytowana pisaniem pracy licencjackiej na temat „Fizjologicznych mechanizmów zachowania się człowieka”.

Byłam członkiem kadry pływackiej przez pięć lat jako członek Akademickiego Związku Sportowego. Dlatego z pasją pisałam pracę magisterską na temat „Fizjologicznej adaptacji do treningu fizycznego”.

Anisa Glen
weight loss tips

Pracowałam jako fizjoterapeutka w ośrodku rehabilitacyjnym. Pomogłam wielu pacjentom poprawić ich kondycję i poczuć się lepiej.

Pracowałam również jako młodszy ratownik na wakacjach na otwartym basenie w ośrodku rekreacyjnym.

Podczas pierwszej ciąży założyłam własną firmę, gdzie prowadziłam grupowe zajęcia fitness. Pomagałam również indywidualnym pacjentom w rehabilitacji.

Kiedy urodził się mój syn, dowiedziałam się więcej o świecie online. Zakochałam się w nim i założyłam polską stronę – www.fizjoczar.pl.

Po przeprowadzce na Florydę w USA urodziła się moja córka. W tym czasie zaczęłam przygodę z moim anglojęzyczną stroną – www.feelwellnet.com.

Otrzymałam certyfikat trenera personalnego i specjalisty ds. żywienia w USA od ISSA (International Sports Sciences Association).

Uwielbiam dzielić się swoją pasją do zdrowego stylu życia online, pomagając kobietom przyspieszyć odchudzanie i czuć się szczęśliwymi z własnym ciałem.

easy ways to lose weight for moms

Co to za miejsce?

To miejsce dla kobiety, która chce rozpocząć swoją podróż z odchudzaniem, zakochać się w swoim ciele i czuć się bardziej sobą po urodzeniu dziecka.

Ta podróż powinna być przyjemnością!

Każda z nas zasługuje na wspaniałe ciało i na to, aby czuć się świetnie!

Jestem tutaj ze wszystkimi zasobami, których potrzebujesz, żeby Ci w tym pomóc.

easy ways to lose weight

Dlaczego powinno mnie to obchodzić?

Bo wiem, jak to jest, kiedy nie czujesz się sobą we własnej skórze.

Pomimo bycia aktywną zmagałam się z niskim wizerunkiem swojego ciała oraz dodatkową tkanką tłuszczową, kiedy byłam nastolatką i w swoich latach dwudziestych.

Czułam się okropnie z moim ciałem.

Kiedy byłam nastolatką, chciałam schudnąć, więc zmuszam się do biegania 2 km dziennie przez całe wakacje.

To nic nie dało.

Wtedy nie wiedziałam, co robię źle.

Czułam się sfrustrowana i zawiedziona. Myślałam, że nigdy nie uda mi się schudnąć.

Ale kiedy poprawiłam relację ze swoim ciałem i otrzymałam odpowiednie informacje, bez wysiłku straciłam zbędne 15 kilogramów.

Stało się to prawie samo z siebie.

Moje ciało wygląda lepiej po zostaniu mamą niż przedtem.

easy weight loss for women

Potem otrzymywałam te pytania od innych mam na placu zabaw, kiedy nasze dzieci się bawiły.

Jak to robisz, że wyglądasz tak dobrze po urodzeniu dzieci? Jak to możliwe, że Twój brzuch spłaszczył się w ciągu miesiąca po porodzie?, a nawet Czy to Twoje dzieci? 

W tym momencie poczułam, że powinnam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi mamami.

Szybkie odzyskanie dobrego wyglądu po porodzie było dla mnie łatwe, ponieważ w końcu miałam właściwe informacje o tym, jak działa organizm.

Ty też możesz to zrobić!

Tkanka tłuszczowa nie zależy od genetyki ani od tego, jak ciężko ćwiczysz.

Utrata wagi jest prostsza niż myślisz.

Kiedy zorientowałam się, że jest tak wiele wprowadzających w błąd informacji na temat odchudzania, stworzyłam program o nazwie Piękna Kobieta

Pomoże Ci on być zadowoloną ze swojego ciała bez diet i ciężkich treningów.


Bo każda kobieta zasługuje na to, aby mieć wspaniałe ciało i czuć się pięknie bez długich poszukiwań i bolesnych doświadczeń


Czy to prawda, że ​​masz bzika na punkcie wielorybów?

Haha, to prawda. Pasjonuje mnie nie tylko zdrowy tryb życia, ale także przyroda, zwłaszcza podwodne życie oraz wieloryby. Te wodne stworzenia zdumiewają mnie. Fajnie byłoby ponurkować z nimi któregoś dnia.

My, ludzie, również jesteśmy częścią natury. Zatem dobre relacje z naszym ciałem i umysłem są dla mnie tym samym, co kontakt z naturą. To jest wewnętrzna natura. Natomiast rośliny i zwierzęta to zewnętrzna natura.

Proste, prawda? 😉

Chcę się od ciebie uczyć. Co mam dalej zrobić?

Sprawdź mój kurs tutaj. Możesz również zapisać się poniżej, aby otrzymać mojego darmowego ebooka i dowiedzieć się jak przemienić swoje ciało przez zmniejszenie tkanki tłuszczowej za pomocą 4 prostych metod.